2008-2009 yılları arasında OBH Özel Sağ. Hiz. Med. San. Tic. A. Ş. de dahil olmak üzere; medikal hizmetler, sağlık hizmetleri, eczacılık, araç üstü ekipman üretimi, mobilya bayilikleri, madeni yağ bölge distribütörlüğü, yem üretimi, akaryakıt bayiliği, enerji üretimi yapan birçok firmanın operasyonel yapılarının analizi, yöneticilik, muhasebe ve finans sistemlerini kurulması gibi alanlarda proje lideri olarak görev aldı.
2012 yılı mesleki faaliyetlerinin icrası için kendi ofisini açtı. Firmalara kurumsal sistem oluşturma, mali müşavirlik ve yapılanma desteği sağladı.
Halen birçok şirkete stratejik danışmanlık, yatırım danışmanlığı, muhasebe, üretim, satış, stok, envanter, borç alacak takibi, finans, insan kaynakları, bordro hazırlama gibi kurumsal kaynak planlama sistemlerinin kurulmasına ve ayrıca ''bütçeleme, cari hesap raporları, finansal raporlar, insan kaynakları yönetimi, nakit akış tabloları, üretim maliyet raporları'' ve benzeri raporlarla şirketin işleyiş ve sürekliliğine yönelik uçtan uca gelişimini sağlayacak çalışmalara liderlik etmektedir.
Yanı sıra İstanbul Ticaret Üniversitesinde Prof. Dr. Murat KASIMOĞLU ile CEO Okulu programına, üniversite ve iş dünyasına yönelik olarak projelere de koordinatörlük yapmaktadır.