Merhaba, lisede Muhasebe ve Finansman okuduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Coğrafya Lisans bölümünü bitirdim. Lisans eğitimi alırken Pedagojik Formasyon eğitimini de başarıyla tamamlayarak öğretmenlik sertifikamı aldım. Süreç içerisinde girişimcilik hayatına merak salarak birçok Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimlerine katıldım. Yine birçok ilgili kitapları okuyup araştırmalar yaptım. Öğrenim sürecimdeki Muhasebe, Coğrafya ve Pazarlama konularını harmanlayıp edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. Cümlelerimi “Coğrafya Kaderdir” sözüyle kapatmak istiyorum, bu kaderi değiştirmek sizin elinizde, eğitimlerde görüşürüz :)