20 yıla yakın bir süre finans ve bankacılık sektöründe yer alan bir çok önemli kurumda profesyonel olarak çalıştım. 2021 yılı itibariyle sektörden ayrılarak hem bireyler hem de firmalar için danışmanlık ve eğitim faaliyetleri yapmak üzere kendi firmamı kurdum. Ena Strateji ve Finansal Danışmanlık olarak yaklaşık 6 aydır profesyonel danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.
Sunduğumuz hizmetler; Bireysel Yatırımcı Koçluğu, Yatırım ve Finans Eğitimleri, Firmalara Finans ve Ekonomi Danışmanlığı olarak ifade edilebilir.
Bunun yanı sıra Ekonomi Tube TV'de ekonomi ve finans yorumculuğu yapmaktayım. Aynı zamanda 'Emre Şirin İle Borsa ve Finans' isimli You Tube kanalım aracılığı ile piyasalara ve ekonomiye dair içerikler üretmekteyim.