Oğuzhan ÇOLAK
2009 Yılında Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak çalışma hayatına başladım. Yerli ve yabancı firmalarda üretim, kalite ve proje mühendislikleri yaptım. 9+ yıllık mühendislik tecrübemin üzerine 2018 yılında Udemy ile tanıştım ve Udemy üzerinden ilk kursumu 2018 yılında yayınladım. Udemy üzerinden toplam 15.000+ öğrencim vardır.
Udemy üzerinden en çok ilgi gören eğitimim Sıfırdan İleri Seviye Excel eğitimdir. Bu eğitimime olan ilgi neticesinde kurumsal firmalardan gel