Kişinin yaşam kalitesini arttırmak için Kişiye Bütünsel bakmak gerekir yani Bedensel Zihinsel Ruhsal boyutta dengede olmayan kişinin bütünsel sağlıktan söz etmesi mümkün değildir yapmış olduğum bireysel danışmanlıklarda ve vermiş olduğum Bireysel /Kurumsal eğitimlerimde bunun nasıl mümkün olduğunu paylaşıyorum
Kişilerin haayatında Sağlık ve dengeden bahsetmek için Temiz beslenme ilkeleri çok önemlidir ve Ayurvedik beslenme Uzmanı olarak Enflamasyon önleyici Beslenme ilkelerini baz alıyorum, Bedensel denge için günlük egzersiz veya aktivitelerin kişiden kişiye değişeceğini temel alıyorum kişilerin hayatında Stres yönetimi çok önemlidir Nefes egzersizlerini kesinlikle hayatımıza entegre etmek gerekir Bilişsel denge için ise Meditasyonu düzenli yapmamız alışkanlık haline getirmemiz gerekir. Sırkadiyen ritimlere göre yaşamak çok önemlidir, peki bunların sürdürülebiliyor olması mümkün mü ? Elbette mümkün
Ayrıca Uzman Eğitmen olarak da NLP, Kuantum, EFT , Regresyon, Koçluk Eğitimleri veriyorum