Merhaba,
Stlist Muhammet Bozkurt ben.
25 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum ve 5 yıldır bi fiil Moda sektöründe çalışıyorum.
Günümüz çağında yaptığımız iş, hobilerimiz, hayatımız, yeteneklerimiz ne olursa olsun bunu dijitalde, topluma ve kendimize yarar sağlar hale getirip, bundan yarar sağlama fikrini destekliyorum.
Lisede, iş hayatı ve kişisel yaşamımızın ayrı tutulmasının gerektiği önerilen bir nesildendim fakat bu kısmın anti-boomer'ı ben olup, ikisini de bir arada götürmek niyetindeyim. İçinde bulunduğumuz dönemde her şey çok çabuk şekil değiştirebiliyor, 19. yy'da sanat sanat içinken; şuan sanat, sanat ve dijital için olmaya başladı. Bu moda sektörü içinde böyle, diğer pek çok sektör içinde. Önemli olan uyum sağlayıp hayatımıza devam etmek.
Burada da bu bakış açısıyla bana ait olan içeriklere ulaşabileceksiniz.