Merhaba, ben Aysel Alkoç. 2016 senesinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldum ve 2.5 sene sektörde mühendislik yaptım. Mühendislik ile eş zamanlı olarak da 18 yaşımdan beri ilgili olduğum tarot ve astroloji ilimlerinde derinleşmeye devam ettim; Oğuzhan Ceyhan Akademi'de Temel ve Orta seviye eğitimlerimi tamamladım, İleri Seviye eğitimlerim devam ediyor. Sevgili Kenan Yasin Bölükbaşı'dan da Medikal Astroloji Uzmanlık eğitimi aldım. Aynı zamanda Renan Seçkin'den Metafizik ve Okültizm üzerine bir eğitim almaktayım şu anda. Yaklaşık 6 senedir harita okuyorum, 2.5 senedir de profesyonel olarak danışmanlık veriyor, online seminerler düzenliyorum.Astrolojiye yaklaşımım popüler kültür etkisinden oldukça uzak, içimizdeki gökyüzünü layığıyla okumak en büyük tutkum.