Meslek yaşamımda on yılı aşkındır aktif danışan gören biri olarak insanın ruhsal süreçlerinin çözümlenerek sorunların çözülebileceğine olan inancım şimdiye kadar ki ana motivasyon kaynağımı oluşturdu.
Terapi sürecini sonlandırdığımızda danışanlarımın yaşamlarında işlevsel bir biçimde kullanabilecekleri yeterli miktarda Açıl Susamları olduğunu görmek mutluluk ve heyecan verici.
Eğitim Bilgilerim
İlkokul, Ortaokulu ve Lise hayatımı Adana'da geçirip, Lisans eğitimimi 2007-2011 yılları arasında Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümü üzerine tamamladım. Üsküdar Üniversitesinde 2018 yılında başladığım Klinik Psikoloji(Tezli) Yüksek Lisans eğitimimi ise 2019 yılı sonlarına doğru başarı ile tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını almaya hak kazandım. Ayrıca 2016/2018 yılları arasında Ön Lisans Adalet bölümüne başlayıp , mezun oldum.
Öneri, görüş ve fikirlerinizi İnstagram hesabım üzerinden bana iletebilirsiniz.
rsiniz. Görüşmek üzere!