İsmim Melek, Ekim 1998 doğumluyum, 23 yaşımdayım terazi burcuyum. Okumayı, gezmeyi, araştırmayı seven; çalışkan, yardımsever, sosyal, tezcanlı ve duygusal birisiyim. Astroloji, psikoloji, sosyoloji, sinema ve edebiyat alanlarıyla ilgiliyim. Başlıca hobilerim spor yapmak, film izlemek, yemek yapmak, örgü örmek, kitap okumak, astroloji ile ilgili içerikler izlemek, ailemle ve arkadaşlarımla vakit geçirmek.