Merhaba,
Ben İpek. Lisans Eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tamamladım. Mezuniyet sonrasında ise her zaman hayali kurduğum Astroloji Eğitimlerini tamamladım. Her adım bir sonrakinin kapısını açtı. Şuan Astrolog, Usui Reiki Master, Regreyonist ve Spiritüel Yaşam Koçu olarak hizmet vermekteyim. Amacım kendini aramaya başlayan, uyanışa geçmeye hazırlanan ruhların içindeki ışığı bulmasını sağlamak.
Işık ve sevgiyle...