HBS, 30 yıllık ticari bilgi birikimi neticesinde derin iş ilişkileri ve güçlü işbirlikleri kuran ve bunu Afrika’ya ticaret yapmak isteyen iş İnsanları ile birleştiren, Afrikalı iş insanlarından gelen talepler ve her sektörden Türk iş insanlarının Afrika’ya olan ilgisi sebebiyle Hedef Afrika diyerek yola çıkan, Türkiye’nin ihracat hedeflerine katkı verme anlamında tüm üretim sektörlerini Afrikalı alım heyetleri ile buluşturan, ülkesine katkı vermek İsteyen üretici firmaları ihracatla tanışmaları, pazara daha rahat girmelerini sağlamak ve ihracat yapabilmelerini kolaylaştırmak adına fuar & B2B organizasyonları gerçekleştirmek için kurulmuş bir firmadır.
Firma, Afrikalı müşterilerine sadece ticaret değil, mini tatil, sağlık hizmeti ve keyifli alışveriş yapmaları için de destek olmaktadır.