"Tüm yaratımda herşey tamda olması gerektiği gibidir"
Kendini geliştirmenin ve saf sevgi frekansında kalmanın farkındalığıyla,insanlığa faydalı olmak adına aldığı pek çok farklı eğitimle farklı enerji tekniklerinin öğretisini birleştiren İlker Öncel, insanların içlerinde varolan ruhun gücünü açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve yaşamlarında olumlu değişiklikler yapabilmelerine vesile olmak adına adımlar atmaktadır.
İlker Öncel 24 Haziran 1974 tarihinde İzmir 'de dünyaya gelmiştir. Çeşitli alanlarda ticaretle ilgilendikten sonra Quantum Enerjisi ve NLP ile tanışınca birlik ve sevgi bilincini kavramış olan İlker; Osho meditasyon eğitimleri alarak Kundalini Master olmuştur.Eğitimlerden aldığı bilgileriye ve araştırmalarıyla 2009 yılında eğitimler vermeye başlamıştır. Freud Universitat ve Uluslararası Yeni Pazar Üniversitesi uzaktan eğitim ile Kişisel Gelişim alanında 12 Dalda Uzmanlık eğitimini tamamlamış ve Eğitimlerden edindiği bilgileri, uyumlu olduğu enerjileri, Solfej frekanslarını kullanarak online eğitimler ,seminerler ve kamplarla hala insanların hizmetine sunmaktadır.
2017 yılından başlayarak hala devam eden İlker Öncel -Ruhsal Şifa ve Bolluk kampları ile insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi ve aydınlanması için onlara yardımcı olmakta ve ruhsal rehberlik yapmaktadır.