Ben Hilal Çatak. Profesyonel bir koç ve motivasyon konuşmacısıyım. Evet işim insanları gaza getirmek. Benim için buradaki gaz kişinin gerçek potansiyeli. Çünkü yüzde % 100 inandığım bir şey. Sen bir mucizesin ve kalbin bütün samimiyetiyle zaferlerine ulaşmak istiyor.
Ve sana ICF onaylı Adler International , Erickson ve POY mezunu nasıl şahane Profesyonel bir koç olduğumdan yada 10 yıl kurumsal hayattaki başarılı satış geçmişimden, yönettiğim ekiplerden, yönettiğim sektörlerden, ödüllerimden ve derecelerimden bahsetmeyeceğim. Hatta son 4 yılımda hiç kimseyi tanımadığım bir şehirde, kucağımda atipik otizm teşhisi konmuş 2,5 yaşında bir çocukla, cebimde 5 kuruş yokken olmayan bir sektörü tek başıma yaratırkenki başarılımdan da bahsetmeyeceğim.
Bunları duymak istemediğinizi biliyorum. Böyle eğitimlerde hepimizin içinden yükselen bir ses var. Bana yapabildiklerini anlatma diye bağırmak istiyoruz eğitimcilere7 konuşmacışara değil mi? Bana yapamadığında işler ters gittiğinde ne yaptın asıl onu anlat demek istiyoruz. Çünkü biliyoruz. Ne yaparsak ne olacağını biliyoruz. Çoğu zaman nereden başlayacağımızı bilmiyoruz o kadar. Bende bu platformda size bir şey öğretmeyeceğim. Kimsenin kimseden bir şey öğrenmek için bu dünyaya geldiğine inanmıyorum. Ancak birine ilham olabiliriz böylece o da kendi içinde zaten var olan zaferlerine/hazinelerine ulaşabilir.
Sevgilerimle,
Hilal Çatak
Profesyonel Koç / Adler/ ICF /2013
Yüksek Performanslı Takım Koçu / Erickson / ICF / 2020
Practitioner / Points of You Academy / ICF / 2019
Instagram: Kadıngülerse