1976 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversite Turizm Otelcilik İşletmeciliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimlerini tamamladı. 25 yıllık çalışma hayatını satış destekten yönetim kurulu üyeliğine kadar çeşitli pozisyonları deneyimleme şansı bularak tamamladı.
Erickson Uluslararası Koçluk Okulu’nun Birey ve Takım Koçluğu, NLP Practioner ve Master, Judith Kravitz ile Transformal Nefes, Marilyn Atkinson ile İleri Metaforlarla Koçluk ve Rüya Çalışmaları, Kuantum fizikçi Dr. Peter Stefany ile Dört Kadranlı Quantum Düşünme, Bilinç Aşamaları Farkındalığı ( Advance of Sipirit), Bütünsel Beyin Kuantum Kitap Okuma, Theta Healing, Ayşe Nilgün Arıt ile Maya Şaman Şifası, Zeynep Aksoy ile Mindfulness Temelli Yin Yoga Eğitmenliği, Mindfulness Enstitütüsü’nde MBSR, Oxford Universitesi, MBCT, David Cornell eğitimlerini tamamladı. Halen Joe Dispenza ve Echart Tolle online eğitim programlarında insanı ve sistemlerini anlama çalışmalarına devam etmekte ve Peter Levine ile Stephan Porges’in travma terapisi ve 3’lü sinir sistemi alanındaki çalışmaları üzerinde insanı ve sistemlerini anlama alanlarında merakını korumaktadır.
Sırası ile Çırağan Palace The Kemspinski’de, The Shell Co. Of Turkey, Boyner Holding ve OYAK Gubu’nda çalışma hayatını sürdürdü. Son çalışma yeri OYAK Otomotiv ve Çimento Grubu şirketlerinde (toplam 14 şirket) İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonunu yönetti. Türkiye’nin ilk online eğitim platformu OYAK Akademi’yi 2006 yılında inşa ederek Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesine yayılmış insan kaynağının yetkinlik tabanlı gelişim programlarını tasarladı ve yönetti.
2009 yılında Türkiye’de ilk değerlilik tabanlı kişisel gelişim eğitim modülünü tasarladı. Modüllerde amaç belirleyebilme ve inisiyatif alabilme, öz farkındalık ve yönetmek ne demek programlarını 4 yıl boyunca devam ettirerek bireylerin gelişen yetkinliklerinin yanında bireysel farkındalıklarının artmasına, öz değerlendirme yapabilmelerini sağlamalarına, bireysel ışıklarını ortaya çıkarabilmelerine imkan sağlayan programları yarattı. Sayısız mühendisin genel müdürlüğe hazırlık programlarını tasarladı, görevde bulunduğu süre içerisinde sayısız üst düzey yönetici yetiştirdi. Görev aldığı yapılarda satın – alma ve birleşme, süreç analizi, ERP kurulumu, yeniden yapılandırma proje liderliğini yürüttü. Koordinatörlüğünü yaptığı Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerinde ödüller alan, OYAK Grubu’nun iletişim matriksinin oluşturulması ve paydaşları ile iletişim projelerinin yürütülmesi görevlerini yerine getirdi. Eğitmenlik faaliyetlerine çalıştığı gruplar içinde başladı.
2016 yılı itibarı ile de Rego Now çatısı altında bireysel ve kurumsal dönüşüm programlarını yürütmektedir.
Sabancı Üniversite – EDU bünyesinde eğitmenlik, Enocta kurumsal online eğitimler platformu için içerik üreticiliği yapmaktadır.
2019 yılında Doğan Novus’tan çıkan Benim Adım Can isimli, Türkiye’de örneği az bulunan kendi kendine koçluk egzersiz kitabının yazarıdır.
Mindfulness - bilinçli farkındalık öğretisinin içselleştirilmesi ve egzersizlerin ötesinde felsefesinin anlaşılması için bireylere nefes farkındalığı, meditasyon dersleri vermeye devam etmektedir. Yaratıcı düşünce, birey ve takım koçluğu çalışmaları ile kurumsal danışmanlık görevini sürdürmektedir.
Yaratıcı çalışmalar içinde yer almak, keşfetmek ve içinde bitmeyen merakı beslemek en önemli besin kaynağı olup scuba diving, seramik ve sürekli eğitim ile insanı anlama yolculuğunu devam ettirmektedir.
Bir erkek çocuk annesi, DŞ Cemiyeti, TEGEP, Arya Kadın Platformu, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği ve ICF üyesidir.
Telefon: 0532 663 7672