10 yılı aşkın süredir analiz ve raporlama alanlarında çalışıyorum. Son 2 yıldır Türkiye'nin en büyük firmalarından birinde IK Analitiği Yöneticisi olarak görev yapıyorum. Bir çok büyük firmada analitik projelerde yer aldım, eğitimler verdim ve farklı etkinliklere katıldım. Öğrenmenin gücüne ve bilimsel bakış açısına tüm kalbimle inanıyorum. Katıldığım etkinliklerde de ilgi duyulan her şeyin odaklanma ve çok çalışmayla yapılabileceğini söylüyorum. Bence hedef konulan her eylem bir şekilde başarılabilir, önemli olan başlamak ve bu süreçteki akışları belirleyip bunlara %100 uyum göstermek. Dünya ile senkronizasyonu "must" koşan ik analitiği, benim severek ve her gün yeni bir şeyler öğrenerek yaptığım bir iş alanı.