Şişli Anadolu Teknik Lisesi Bilgisayar Programcılık bölümünü bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılık bölümünü bitirdim. Üniversitesin 2. senesinden itibaren tasarım ile ilgilenmeye ve bu yönde kendimi geliştirmeye başladım. Mezun olduktan sonra Bilimer Bilişim Akademisinde Hayati Şentürk'ten eğitim alarak Eğitmen oldum. 2 seneye yakın bir süre burada eğitmenlik yaptıktan sonra askerlik görevimi yapmak için ayrıldım. Döndükten sonra 1-2 küçük ölçekli ajansta çalıştıktan sonra BilgeAdam da yeniden eğitmenlik yapmaya başladım. 2010 yılından bugüne kadar çeşitli ajanslarda Grafik Tasarımcı olarak görev aldım.