Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun oldum. Şu an İstanbul Üniversitesi Kültürel miras ve Turizm bölümünde öğrenciyim. Yazarlık ve editörlük yapıyorum. Apeiron dijital derginin genel yayın yönetmeni ve editörüyüm. Aperion akademinin kurucusuyum. Felsefe atölyeleri düzenliyorum. Özel online felsefe dersleri veriyorum. Dinler tarihi araştırmaları yapıyorum. Sanat felsefesi ve din felsefesi özel çalışma alanımdır.