Fizyoterapist olarak mezun olduktan sonra aldığım Yoga Eğitmenliği eğitimiyle birlikte hayatıma enerji, çakra ve aura kavramları girmiş oldu. Zihinsel yapımızla birlikte enerji alanımızda oluşan değişikliklerin "hastalık" dediğimiz durumlara neden olduğu bilgisi Bioenerji alanına yönelmemi sağladı ve son olarak da subliminal (bilinçdışı) telkin müziği hazırlamaya başladım. Yaptığım Bioenerji seanslarını bu şekilde subliminal telkinlerle de destekliyorum.