İnternetin ve insanların gücünü farkettiğim zaman 18 yaşındaydım. Ve o zamandan bu zamana sosyal medya ve kişisel gelişim ile çok yakından ilgilenmekteyim. Ve tecrübelerim, sizlerle paylaşmak için bu platformdayım.
İstanbul Üniversitesi Reklam ve Pazarlama, ve yine İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve tanıtım bölümünü bitirdim. Ve Halkla ilişkiler okulu devam ederken İstanbul Teknik Üniversitesinden Sosyal Medya Uzmanlık sertifikası aldım.
Hayatı boyunca başarıyı hedefleyip, başarıyı yakalamak için çalışan, başarıyı hayatına ekledikten sonra bu stratejileri diğer insanlara aktarmaya çalışan kişiyim. Bir şeyi almak için sadece istemek yetmez. Ona ulaşmak için tüm çabanızla istediğiniz şeye, tüm gücünüzle saldırmanız gerekir.