Merhaba, ben Elif Ünüvar. Kısaca kendimden bahsetmek isterim.2016 senesinde Sakarya Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum. Küçüklüğümden beri derin anlam arayışım beni Astroloji yolculuğuna itti.2018 senesinden beri aralıksız bir eğitim süreci geçirdim. Temel seviye eğitimimi Hale Şahin Barış Özkırış, ileri seviye eğitimimi Bendegül Çandarlı'dan aldım.Hali hazırda Devrim Dölen ile eğitim almaya devam ettiğim bir süreçteyim. Farklı ekollerden beslenerek ,farklı kitaplar okuyarak bakış açımı ve bilgimi genişletmeyi bunun niteliğinde bilgi vermeyi seviyorum. Danışmanlıklarım ve yayınlarımla sizlerle bilgilerimi paylaşacağım. Beni takip etmeyi unutmayın, görüşmek üzere.