E. Ü Gıda Müh 1986 mezunuyum. Kısa bir süre yağ fabrikasında rafineri şefi olarak çalıştım. Formasyon alarak 22 yıl sınıf öğretmenliği yaptım. Emekliliğimde kişisel gelişim , dijital pazarlama eğitimleri aldım. 3 yıldır dijital dünyada yer alıyorum ve kendimi geliştiriyorum. Blog yazarlığı , içerik üreticiliği, reklam metni yazma konularında yetkinliğim fazla. Pazarlama Danışmanlığının pek çok alanında hizmet verebilmekteyim.