Zeynep DEMİR, 1998 yılında Ankara da dünyaya geldim. Belli kesim de insanların yaşadığı Karabükte büyüdüm. Üniversite hayatıma kadar hayata karşı deneyimim yok denecek kadar az iken üniversite ve dil eğitimi için 18 yaşında yurtdışına gitmem ile hayat serüvenim başladı diyebilirim. Daha sonra İstanbul a gelip bölümüme kaldığım yerden devam ettim. Akademik hayatım boyunca hep farklı alanlarda staj ve iş deneyimi kazanmış olmak öğrencilik ve iş hayatı kavramı arasında hızlı bir geçiş yaptırdı bana. İnsan kaynakları alanında da çalıştığım kurumlardan aldığım geri dönüşler ve deneyimler ile şu anda Kurum psikoloğu olarak çalışmaktayım. Psikolog olmak hayali 14 yaşımdan beri benimleydi. Okuduğum sayısız psikoloji kitabı, mesleğime ulaşmamda ve mesleğimi icra etmemde en büyük destekçim oldu. Deneyimler, tecrübeler ve kendini bulma serüvenini en derinlerinde yaşayan bir birey olarak farkında yaşamanın önemini psikolog kimliğim ile insanlara aktarmak her geçen gün beni daha çok mutlu ediyor. Psikolojinin tüm alanlarında iş deneyimi kazanmaya odaklandığım akademik hayatım bana hep yol gösterici oldu. Her dalını tattığım mesleğimde en çok her yaştan her kesimden insanlara en çaresiz anlarında çözüm olmayı sevdim. Verdiğim sayısız seminer ve seanslarla bir çok insanın hayatına dokundum. Eğer bana beş sene sonra neredesin sorusunu sorarsanız aklıma ilk gelen şey daha fazla insana dokunmak ve onlara çözüm olmak derim.