2016 yılında Html,Css öğrenmeye başlayarak çıktığım bu yolda bilgilerimi sizlerle paylaşabilmek için eğitmenlik yapıyorum.Şu zamanlarda Python'a önem veriyorum.Bireysel olarak bir çok kişiye özel dersler veriyorum ve bazı şirketler için projeler geliştiriyorum. Yani Hayatımın büyük bir kısımını Python ile Kazanıyorum. Sizlerle derslerde Görüşmek üzere. Bana Derslerin altındaki soru - cevap kısmından, Twitter üzerinden Ve Mail adresimden ulaşabilirsiniz.