Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum. Kögem de kök hücre eğitimi aldım. ESAVS da nöroloji ve Onkoloji eğitimleri aldım. Radyoloji(İstanbul ün) ve Ultrasonografi ( Uld ün). Boğaziçi Üniversitesinin İnovasyon ve Girişimcilik programını tamamladım. South Africa da vahşi yaşam hekimliği programını tamamladım. Beş büyükle çalıştım. Fil, Zürafa , gergedan, aslan bufalo ve antilopların dartla karadan yada helikopterden vurulması müdahalesinin yapılıp tekrar ayıltılarak doğaya salınması adımlarını içeren bir eğitimdi. Ve tabii çok sayıda uluslararası kongre ve meslek içi eğitimlere katıldım.