Namaste!
Ruhum, Ruhunuzu Selamlıyor..
Kendisini bildi bileli Astroloji, Tarot, Numeroloji, Yoga, Meditasyon, regresyon, ölüm ve ötesi, Varoluş, nereden geldik nereye gidiyoruz?. Yaşam amacımız ve burada bulunma sebebimiz nedir?. Antik ve kayıp uygarlıklar ve dillerine ilgi duydu ve araştırdı: Mısır, Atlantis, Mu gibi.
İlk Tarot ve iskambil falına merakı 14 yaşında başladı. Erich Von Daniken Tanrıların Arabaları ile Isaac Asimov’ un Güneşin Tanrıları gibi kitaplara ilgisi 16 yaşında başladı. Bizden daha öte birşeyler vardı. University of Illinois at Chicago da İşletme okudu. Ek dersler arasında Ölüm ve Ötesi konusuna ilgisi devam etti. Mezun olduktan sonra Türkiyeye döndü. 1996 senesi itibariyle Kryon ve Ramtha kanallık bilgilerine ait kitapları okudu ve seminerlerini takip etti. 2002 senesi itibariyle Reiki 1-2-3 inisiasyonunu tamamladıktan sonra Reiki Master oldu. 2005 senesinde Güney Afrikalı Şifacı ve Regresyon terapisti Vernon Frost’ un Labirent 1-2 seminerlerine katıldı. Aynı sene, The Mayan Calender and Transformation of Consciousness ın yazarı Carl Johan Callemandan Deeksha inisiasyonu aldı. 2010 senesi itibariyle Ra-Sheeba Mısır Tanrıçası Isis ve Ejderhalarla çalışan, Sevgiyle bağlantımızı kuran, Evrensel YaşamEnerjisine inisiye oldu ve Reiki ile birlikte seans çalışmalarına başladı. 2015 senesi itibariyle Hindistan’daki Oneness Üniversitesinden Deeksha uygulayıcısı sertifikasına hak kazandı. Türkiye, Hindistan ve İtalya da Oneness Üniversitesinin Golden Age Consciousness and Meditation kollektif Altın Çağ Meditasyonlara katıldı ve halen çalışmalarına düzenli olarak katılım göstermektedir.
2019 ve 2020 Senesi itibariyle Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Temel ve Orta seviye, Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdemin yetiştirdiği eğitmen Esra Özkandan Temel ve Orta Kuantum Astroloji dersleri aldı. Kendisi ile ileri seviye Astroloji derslerine devam etmektedir. 2020-2021 senesinde Gülay Kışlaktan EFT-TFFT tekniği ve Goloka Koçluk ve Danışmanlıktan Numeroloji ve Ankara Başkent Üniversitesinden Mindfullness eğitmenliği diplomasına hak kazanmıştır. Ayrıca Ayurvedic beslenme ve sağlık konularında; Ayurveda sağlık ve beslenme uzmanı Dilşad Yaşar ile Modern Ayurveda 101 -102 sınıfını, 2021 Kasım ayında da TEAK Regresyon Terapisi eğitimini de tamamlamıştır.
Sağlam Kafa Sağlam Bedende bulunur mantığını hayat felsefi haline getirmiştir. Sağlıklı ve glutensiz beslenme, Yoga ve meditasyonu 2015 senesinde geçirdiği ağır Fibromiyalji atakları sonrası hayatına dahil etmiş ve bu sayede fiziken ve ruhen ihtiyacı olan şifa süreci başkalarına da ilham kaynağı olmuş ve olmaktadır.